| Artikelnummer: | 3323581 |
| Drukafmeting Voorkant: | 280 x 280 mm |
| Drukafmeting Achterkant: | 280 x 280 mm |
| Levertijd: | 10-15 werkdagen |
| Materiaal: | Gerecycled PET, Gerecycled katoen |
| Afmeting: | 54 x 50 x 15 cm |
| Merk: | Recycle Bags |
| Gewicht: | 285 gr. |
| Minimaal aantal: | 100 stuks |
| Techniek: | Bedrukken |
| Materiaaldikte: | 280 gr./m2 |
Deze duurzame shopper is gemaakt van op kleur gescheiden gerecycleerd katoen (60-80%) uit snijafval, gemengd met 20-40% RPET voor extra stevigheid. Je kiest uit 4 neutrale kleuren. Doordat het katoen niet opnieuw geverfd hoeft te worden, bespaar je water en energie. De stevige drill weving zorgt voor een luxueuze uitstraling. Dankzij de trekkoordsluiting en het ritsvak neem je je spullen vlot mee naar het werk, de winkel of een dagje uit.
Je laat de tas aan de voor- en achterkant bedrukken in 1 tot 5 kleuren. Zo krijgt je logo alle aandacht die het verdient en maak je van deze praktische tas een echte blikvanger.
-
Gemaakt van gerecycleerd katoen en RPET
-
Verkrijgbaar in 4 kleuren
-
Met trekkoordsluiting en ritsvak
Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):
| Sample* | |
| Vanaf 100 stuks | |
| Vanaf 250 stuks | |
| Vanaf 500 stuks | |
| Vanaf 1000 stuks | |
| Vanaf 2500 stuks | |
| Vanaf 5000 stuks | |
| Vanaf 10000 stuks |
* Let op: sample bestellingen worden onbedrukt verzonden!
Er is geen voorraadinformatie beschikbaar voor het product Shopper met trekkoordsluiting.
Aanleveren drukbestanden
Drukbestanden kunt u direct opladen bij uw bestelling, of op een later moment opladen (u ontvangt dan een mail). Lever uw bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. U ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.be.
280 x 280 mm
| 1. | Voorkant | 280 x 280 mm |
280 x 280 mm
| 1. | Achterkant | 280 x 280 mm |
