| Artikelnummer: | 73264324 |
| Drukafmeting Voorkant: | 130 x 200 mm |
| Drukafmeting Achterkant: | 130 x 200 mm |
| Levertijd: | 10 werkdagen (incl. logo) |
| Materiaal: | Gerecycled katoen, Gerecycled polyester |
| Afmeting: | 45 x 40 x 10 cm |
| Inhoud: | 18000 ml |
| Gewicht: | 245 gr. |
| Minimaal aantal: | 50 stuks |
| Techniek: | Bedrukken |
| Materiaaldikte: | 210 gr./m2 |
Deze ruime winkeltas is gemaakt van 80% gerecycleerd gemêleerd katoen en 20% gerecycleerd gemêleerd polyester. De tas heeft een dikte van 210 gr./m2 en een stevige, dichte weving. Dankzij de brede bodem neem je met gemak tot 18 liter mee. De opvallend geweven hengsels lopen als sterke banden over de tas en zorgen voor een extra stijlvolle uitstraling. De tas is GRS-gecertificeerd en ontworpen voor hergebruik, dus een bijzonder duurzame keuze.
Je kunt de voorkant laten bedrukken in 1 tot 4 kleuren met je logo of ontwerp. Zo maak je van elk winkelbezoek een promotiemoment voor je bedrijf.
-
Gemaakt van gerecycleerd katoen en polyester
-
GRS-gecertificeerd
-
Inhoud: ca. 18 liter
-
Afmetingen: 45 x 10 x 40 cm
-
Met brede bodem en stevige hengsels
Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):
| Sample* | |
| Vanaf 50 stuks | |
| Vanaf 100 stuks | |
| Vanaf 250 stuks | |
| Vanaf 500 stuks | |
| Vanaf 1000 stuks |
* Let op: sample bestellingen worden onbedrukt verzonden!
Er is geen voorraadinformatie beschikbaar voor het product Winkeltas gerecycleerd katoen.
Aanleveren drukbestanden
Drukbestanden kunt u direct opladen bij uw bestelling, of op een later moment opladen (u ontvangt dan een mail). Lever uw bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. U ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.be.
130 x 200 mm
| 1. | Voorkant | 130 x 200 mm |
