| Artikelnummer: | 8876263X |
| Drukafmeting Voorkant: | 230 x 280 mm |
| Drukafmeting Achterkant: | 230 x 280 mm |
| Levertijd: | 7 werkdagen (incl. logo) |
| Materiaal: | Gerecycled katoen |
| Afmeting: | 35 x 44 cm |
| Lengte hengsel: | Kort |
| Gewicht: | 77.5 gr. |
| Minimaal aantal: | 250 stuks |
| Draagvermogen: | 8 kg |
| Materiaaldikte: | 145 gr./m2 |
Deze bijzondere rugzak met trekkoord is gemaakt van 145 grams gerecycleerd katoen en polyester. De tas is voorzien van de speciale AWARE™ tracer technologie, waarmee geverifieerd kan worden dat er écht gebruik is gemaakt van gerecycleerde materialen. Bovendien, bij de productie van deze tas is maar liefst 562 liter water bespaard. En om het duurzame verhaal compleet te maken: voor elke verkochte tas wordt 2% van de opbrengst gedoneerd aan water.org.
Je kunt de tas aan de voor- en achterkant laten bedrukken. De rugzak heeft het formaat 35 x 44 cm en is verkrijgbaar in 9 kleuren. Zo heb je een relatiegeschenk of giveaway met een bijzonder duurzaam verhaal!
- Gemaakt van gerecycleerd katoen (70%) en polyester (30%)
- Met innovatieve tracer om duurzaamheidsclaims te verifiëren
- Formaat 35 x 44 cm
- Keuze uit 9 kleuren
Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):
| Sample* | |
| Vanaf 250 stuks | |
| Vanaf 500 stuks | |
| Vanaf 1000 stuks | |
| Vanaf 2500 stuks | |
| Vanaf 5000 stuks |
* Let op: sample bestellingen worden onbedrukt verzonden!
Er is geen voorraadinformatie beschikbaar voor het product Gerecycleerde katoenen rugzak.
Aanleveren drukbestanden
Drukbestanden kunt u direct opladen bij uw bestelling, of op een later moment opladen (u ontvangt dan een mail). Lever uw bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. U ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.be.
230 x 280 mm
| 1. | Voorkant | 230 x 280 mm |
230 x 280 mm
| 1. | Achterkant | 230 x 280 mm |
Meestgestelde vragen
Alles over rugzakken
Welke tassen zijn geschikt voor een beurs?
Als je specifiek op zoek bent naar een rugzak voor een beurs, dan is een koordrugtas een goede optie. Deze tas is licht van gewicht, makkelijk opvouwbaar en praktisch in gebruik dankzij de trekkoorden.
Zijn de rugzakken duurzaam geproduceerd?
Onze rugzakken zijn stuk voor stuk gemaakt van duurzame materialen. Een aantal tassen hebben daarnaast ook nog het Fairtrade label, dat een eerlijk loon voor arbeiders en milieuvriendelijke productieprocessen garandeert.
Wil je meer weten over de specifieke duurzaamheidsinformatie per rugzak? Bekijk dan de Green Score van het product.
Kan ik een sample ontvangen voordat ik bestel?
Jazeker! Ga naar de gewenste tas en kies bij het aantal stuks voor 'sample'. Plaats je een bestelling naar aanleiding van het ontvangen sample? Dan is het ontvangen sample gratis.
Kan ik individuele namen op een rugzak bedrukken?
Dat kan, bij digitaal drukwerk en transferdruk bijvoorbeeld! Neem gerust contact op met één van onze verkoopspecialisten voor de mogelijkheden.
