| Artikelnummer: | 9210078401 |
| Drukafmeting Voorkant: | 30 x 70 mm |
| Levertijd: | 7 werkdagen (incl. logo) |
| Materiaal: | Gerecycled PET |
| Afmeting: | Ø 6.49 x 23.9 cm |
| Inhoud: | 700 ml |
| Gewicht: | 186 gr. |
| Minimaal aantal: | 50 stuks |
| Techniek: | Bedrukken |
Altijd lekker: een fruit- of kruidensmaakje toevoegen aan het water. Met deze drinkfles wordt dat een fluitje van een cent. Je vult de infuser met fruit of bijv. munt en kunt vervolgens genieten van smaakvol water. De fles is gemaakt van gerecycleerd PET-materiaal en heeft een morsbestendig deksel. Er gaat lekker veel in, maar liefst 700 ml.
Je kunt de fles op de voorkant laten bedrukken in 1-4 kleuren. Perfect om je logo en bedrijf zichtbaar te maken. Bovendien maak je mensen zeker blij met deze handige fles!
- Gemaakt van gerecycleerd PP plastic
- Inhoud: 700 ml
- Verwijderbare infuser en morsbestendig deksel
- Niet vaatwasserbestendig
Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):
| Sample* | |
| Vanaf 50 stuks | |
| Vanaf 100 stuks | |
| Vanaf 250 stuks | |
| Vanaf 1000 stuks |
* Let op: sample bestellingen worden onbedrukt verzonden!
Er is geen voorraadinformatie beschikbaar voor het product Drinkfles met infuser.
Aanleveren drukbestanden
Drukbestanden kunt u direct opladen bij uw bestelling, of op een later moment opladen (u ontvangt dan een mail). Lever uw bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. U ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.be.
1
| 1. | Voorkant | 30 x 70 mm |
Meestgestelde vragen
Alles over waterflessen
Wat is de minimale bestelhoeveelheid voor bedrukte waterflessen?
De minimale bestelhoeveelheid verschilt per model. In veel gevallen kunnen onze waterflessen al vanaf relatief lage aantallen worden besteld. De exacte minimale afname staat vermeld op de productpagina.
Wat zijn de bedrukkingsmogelijkheden bij waterflessen?
Onze waterflessen kunnen, afhankelijk van het model, worden bedrukt in 1 tot 4 kleuren of full colour. Sommige flessen bieden ook rondom-bedrukking voor extra zichtbaarheid. Je ontvangt altijd eerst een digitale proef ter goedkeuring voordat de productie start.
Wat is de levertijd van bedrukte waterflessen?
De levertijd verschilt per product en druktechniek. De verwachte levertijd staat vermeld op de productpagina. Na goedkeuring van de digitale proef start de productie en worden de waterflessen binnen de afgesproken termijn geleverd.
