| Artikelnummer: | 9921094 |
| Drukafmeting Voorkant (boven): | 90 x 50 mm |
| Drukafmeting Voorkant (onder): | 90 x 50 mm |
| Levertijd: | 11-15 werkdagen (incl. logo) |
| Afmeting: | 29 x 42 x 17 cm |
| Gewicht: | 380 gr. |
| Minimaal aantal: | 25 stuks |
| Techniek: | Bedrukken |
| Materiaal: | RPET-polyester |
Deze rugzak is gemaakt van stevig 600D RPET-polyester en is verkrijgbaar in grijs, blauw en zwart. Het is een duurzame keuze omdat hij is gemaakt van gerecyclede PET-flessen – dus terwijl u spullen draagt, draagt u óók bij aan een schonere planeet. Met een trekkoordsluiting, dubbel ritsvak, klep met klittenband en gewatteerd laptopvak is deze tas ideaal voor dagelijks gebruik.
Op de voorkant kunt u een logo laten bedrukken in één kleur. Zo geeft u niet alleen een handige rugzak weg, maar ook een blijvende herinnering aan uw merk!
-
Gemaakt van gerecycled 600D RPET
-
Gewatteerd laptopvak
-
Verstelbare schouderbanden
Dit product is als volgt geprijsd (o.b.v. de momenteel geselecteerde bedrukking):
| Sample* | |
| Vanaf 25 stuks | |
| Vanaf 50 stuks | |
| Vanaf 100 stuks | |
| Vanaf 250 stuks | |
| Vanaf 500 stuks |
* Let op: sample bestellingen worden onbedrukt verzonden!
Er is geen voorraadinformatie beschikbaar voor het product Rugzak RPET met trekkoord.
Aanleveren drukbestanden
Drukbestanden kunt u direct opladen bij uw bestelling, of op een later moment opladen (u ontvangt dan een mail). Lever uw bestand(en) bij voorkeur aan in één van de volgende formaten: vector .AI, vector .EPS, vector .PDF of .SVG. Lees alles over het aanleveren van bestanden bij de veelgestelde vragen. U ontvangt altijd een digitale drukproef voor akkoord. Vragen? Neem contact met ons op via 0342 745 770 of info@greengiving.be.
90 x 50 mm
| 1. | Voorkant (boven) | 90 x 50 mm |
90 x 50 mm
| 1. | Voorkant (onder) | 90 x 50 mm |
Meestgestelde vragen
Alles over rugzakken
Welke tassen zijn geschikt voor een beurs?
Als je specifiek op zoek bent naar een rugzak voor een beurs, dan is een koordrugtas een goede optie. Deze tas is licht van gewicht, makkelijk opvouwbaar en praktisch in gebruik dankzij de trekkoorden.
Zijn de rugzakken duurzaam geproduceerd?
Onze rugzakken zijn stuk voor stuk gemaakt van duurzame materialen. Een aantal tassen hebben daarnaast ook nog het Fairtrade label, dat een eerlijk loon voor arbeiders en milieuvriendelijke productieprocessen garandeert.
Wil je meer weten over de specifieke duurzaamheidsinformatie per rugzak? Bekijk dan de Green Score van het product.
Kan ik een sample ontvangen voordat ik bestel?
Jazeker! Ga naar de gewenste tas en kies bij het aantal stuks voor 'sample'. Plaats je een bestelling naar aanleiding van het ontvangen sample? Dan is het ontvangen sample gratis.
Kan ik individuele namen op een rugzak bedrukken?
Dat kan, bij digitaal drukwerk en transferdruk bijvoorbeeld! Neem gerust contact op met één van onze verkoopspecialisten voor de mogelijkheden.
